HomeProductsOil SeparatorsHanshin GRH2-100A air compressor oil separator
Tách dầu máy nén khí Hanshin GRH2-100A - Hanshin | CÔNG TY TNHH MÁY VÀ DỊCH VỤ KỸ THUẬT MINH PHÚ
HanshinOil SeparatorsSKU: 30
Hanshin GRH2-100A air compressor oil separator
Outer diameter OD: 220mm, Inner diameter ID: 160mm, Height H: 460mm, Rim diameter V: 290mm
129+ Sold
1490 views
INVENTORY & DELIVERY
  • In Stock: Hanoi & HCMCExpress delivery 2h
  • Guarantee:
    Technician verifies correct Model before delivery (100% correct parts)
SPECIAL OFFERS
  • COMBO: Save 5%
    when buying with Oil Filter / Separator
  • Wholesale: Great Discount
    for orders from 05 pieces
URGENT? IN STOCK - QUOTE IN 5 MINS!
CALL NOWZALO
IN STOCK
DIRECT SHIP
100% MATCH
100%
QUOTE
SUPER FAST
1Product Description
1. Tách dầu máy nén khí Hanshin GRH2-100A
Phụ tùng máy nén khí Hanshin GRH2 100A
2. Mô tả Tách dầu máy nén khí Hanshin GRH2-100A
Thông số kỹ thuật:
- Kích thước:
Đường kính ngoài OD : 220mm
Đường kính trong ID : 160mm
Chiều cao H: 460mm
Đường kính vành V: 290mm
- Hiệu suất lọc: 99.9%